O czym należy pamiętać, wykonując zabieg makijażu permanentnego brwi w London Esthetics

Makijaż permanentny brwi zrobiony w London Esthetics przynosi świetny efekt. Klientki wiedzą, że w taki sposób otrzymają idealną oprawę okolic oczu. Dopasowany kształt brwi oka sprawi, że spojrzenie będzie świeże oraz atrakcyjniejsze. To też przełoży się na piękno całej twarzy. Zatroszczą się o to, specjaliści, jacy mają w tym spore doświadczenie.

Kształt brwi będzie współgrał z konturami twarzy perfekcyjnie. Makijaż permanentny brwi to gwarancja dla pacjentek, że zmniejszy się czas, jaki spędzą one o poranku przy lustrze. To też idealne rozwiązanie dla pań, które regularnie uczęszczają na tradycyjną regulację brwi i hennę do gabinetu kosmetycznego, gdyż jest to praktyczniejsze.

Jeszcze do niedawna make up taki kojarzył się z bólem, aczkolwiek jest to nieprawdziwa opinia. Nawet od jakiegoś czasu z tego zabiegu z chęcią będą korzystały nie tylko panie, lecz i panowie. Osoby interesujące się zabiegiem powinny zgłaszać się do kliniki na konsultację. Tutaj specjalista zaznajomi się z wymaganiami pacjentki albo klienta a także dopasuje idealną metodę dla określonego typu skóry.

Pierwsza konsultacja trwa około dwóch godzin podczas jakich udzielone są wiadomości w temacie gojenia i opieki pozabiegowej. Specjalista medycyny estetycznej narysuje kształt brwi oraz uzgodni barwę, grubość i typ pociągnięcia. Po takich uzgodnieniach makijaż zostanie zrealizowany. Eksperci przekazują również wiadomość o tym, kiedy klient albo pacjentka mają zgłaszać się na poprawkę.